فعالیت های تحقیقاتی پروان

فعالیت های تحقیقاتی پروان

به منظور رضایت مشتریان، واحد تحقیق و توسعه شرکت کشت و صنعت پنج گل پروان با بکارگیری پیشرفته ترین فن آوری های تولیدی و توجه به دستورالعمل های کنترل کیفیت، محصولات متنوع را وفق خواسته مصرف کنندگان با بسته بندی های روزآمد آماده برای تولید می نماید. ما نه تنها فرآیند تولید و فروش مواد غذایی و نوشیدنی های سالم را عهده  داریم، بلکه بدنبال ایجاد رضایتمندی و وفاداری مشتریان خود نیز هستیم.
مجتمع کشت و صنعت پنج گل پروان با توجه به امکاناتی که در اختیار دارد، همواره پذیرای همکارانی از کشورهای مختلف است که دانش عملیاتی و توان مدیریتی آن ها می تواند نمونه بارزی از آموزش و تعالی فردی و سازمانی در مجتمع باشد.

به همین دلیل ما معتقدیم وجود افرادی از گروه های مختلف در کنار این متخصصان و مدیران می تواند کیفیت بالاتری از خدمات را به مجموعه اضافه کند. ما معتقدیم رشد افراد در سازمان ما، با استفاده از دانش متخصصین خارجی می تواند همواره کیفیت بالاتری برای فرد و سازمان به همراه آورد. 
ما در تعامل و ارتباط نزدیک با مشتریان و بکارگیری مواد اولیه جدید و خلاقیت پرسنل خود، بطور دائم در کار نوآوری محصولات و بسته بندی های جدید هستیم. در حال حاضر محصولات ما در 6 بسته بندی تولید می گردند:
1. نوشیدنی ها  2. سالاد تازه و سبزیجات تازه و منجمد 3. حبوبات و خشکبار 4. محصولات لبنی 5. محصولات گوشتی 6. غذای آماده