درباره ما

درباره ما

شرکت کشت و صنعت پروان در سال 1394 برای فرآوری مطلوب مواد اولیه، سبزیجات و میوه‌های با کیفیت بالا (که عمدتا در شرکت‌های گروه پارس ارم تولید می‌شوند) و تولید نوشیدنی‌ها، خشکبار، وعده‌های غذایی آماده و محصولات لبنی تاسیس شد. امکانات تولیدی شرکت به طور استراتژیک در منطقه صنعتی واوان، واقع در حومه شهر تهران قرار گرفته تا از شبکه وسیع بزرگراه‌هایی بهره‌مند گردد و دسترسی به سایر استان‌ها و پایتخت و نیز بازارهای صادرات جهت سهولت مصرف‌کنندگان( در بازارهای داخل و خارج از کشور) فراهم آید. کشت و صنعت پروان به عنوان یکی از شرکت‌های گروه پارس ارم، شعار " از مزرعه تا سفره" را با تولیدات معتبر از مزارع گسترده کشاورزی و با نگاه صادرات محور، سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده و نفوذ در بازارهای جدید بین‌المللی را هدف قرار داده است. 


چشم انداز ما

 

ما با سرمایه گذاری در محصولات غذایی و تکیه بر خلاقیت کارکنان آموزش دیده و استفاده از فن آوری پیشرفته و تولید مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت و انطباق با قوانین زیست محیطی، در تلاش برای به دست آوردن بزرگترین سهم در بازار ملی و منطقه ای هستیم.

ماموریت ما

کشت و صنعت پنج گل پروان بنگاهی است اقتصادی که در مسیر تولید محصولات سلامت محور فعالیت می کند.

شعار و باور ما

"به سلامتی!" شعار و باور ماست ما با تولیدات سلامت محور به دنبال توسعه محصولاتی هستیم که در  عین کیفیت و لذت، موجبات سلامتی و تندرستی مصرف کنندگان را فراهم می آورد.

 
 

کارخانجات تولیدی شرکت کشت و صنعت پنج گل پروان